Srovnání hypoték

Jak na hypotéku

Plánujte rozumně

Ať už přemýšlíte o svém vlastním bydlení nebo o investičním bytu, máme pro Vás pár tipů, které Vám pomohou se správně rozhodnout. Nejdůležitější je si upřímně uvědomit své finanční možnosti a volit takovou nemovitost, kterou zvládnete splácet. Jaká může být maximální výše Vašeho úvěru?

Výběr hypotéky

I když ještě nemáte vyhlédlou nemovitost je dobré se ujistit, že hypotéku dostanete v požadované výši. Často se naskytne problém, který nečekáte, vyplňte formulář a předejděte tak zbytečným starostem. Štěstí přeje připraveným.

Srovnání napříč trhem

Díky zkušenostem s vyřizováním různých druhů požadavků na úvěry víme, jak a kde zatahat za ty správné provazy. Od nás dostanete nejen profesionální a přehledné srovnání, ale především rady, které Vám ušetří spoustu času i peněz. Především u složitějších případů je dobrá rada nad zlato.

Prezentace řešení

Pro lidi je pročítání podmínek zdlouhavá záležitost, proto Vám vše jasně vysvětlíme včetně pro a proti. Upravíme nabídky podle Vašich požadavků a představíme průběh naší spolupráce.

Vyřízení hypotéky

V tuto chvíli už máte plnou hlavu představ nového bydlení, naši poradci se postarají o kompletaci dokumentů a komunikaci s bankou. Vše bude co nejrychleji vyřízeno, a to ani většinou nebudete muset do banky osobně.

+ nekončící pomoc při čerpání, refinancování a dalších situací.Orientační kalkulačka úvěru

Vyzkoušejte naší rychlou a orientační kalkulačku pro Váš úvěr - následně můžete kontaktovat našeho poradce.

Maximální výše úvěru:
Maximální splátka úvěru:
Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytují zde uvedené osoby jednotlivě. Zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti: pojištění registrovaní podle zákona č. 38/2004 Sb. jako podřízení pojišťovací zprostředkovatelé pojišťovacího agenta, investic a doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaní zástupci investičního zprostředkovatele, spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru, společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.